PROFESIONALI BURNOS HIGIENA

Netinkama burnos priežiūra gali atnešti ne tik estetines dantų problemas, tačiau ir sukelti rimtas ligas, kurių rezultatas gali būti visiškas dantų netekimas. Periodontas – viena dažniausiai pasitaikančių ligų. Anksčiau ja skųsdavosi tik vyresnio amžiaus asmenys, o šiuo metu vis daugiau jaunuolių išgyvena, kad jiems gali būti diagnozuota ši liga. Rezultatas – visiškas dantų iškritimas. Skamba gąsdinančiai. Tačiau kuo atidžiau rūpinsitės savo burnos priežiūra – tuo ši liga jums mažiau bus kenksminga.

Periodontą sukelia dantų apnašos, kurios kaupiasi ne tik ant šių organų, tačiau ir tarpdančiuose, ir ant liežuvio bei skruostų. Jeigu laiku dantų apnašos nebus pašalintos – jos sukietėja ir tampa dantų akmenimis, kurie bet plika akimi labai nesunkiai pastebimi. Dantų akmenys paties uždegimo nesukelia, tačiau tampa priežastimi, kuri skatina kauptis minkštosioms apnašoms. Štai pastarosios ir yra grėsmingiausios.

Geriausia profilaktika galinti užtikrinti, kad dantų akmenys neleis vystytis apnašoms – profesionali burnos higiena, kurią atlieka „Omnidenta“ burnos higienistai. Visa procedūra atliekama gana greitai ir tikrai neskausmingai. Po jos jaučiamas labai malonus švarių dantų pojūtis.

Profesionali burnos higiena yra geras pasirinkimas todėl, kad dantys valomi po vieną siekiant, kad labai kruopščiai būtų nuvalyti visi dantys. Dantys valomi naudojant ultragarsinio skalerio prietaisą, kuris geba pašalinti net ir pačias mažiausias, akimis niekaip nematomas apnašas. Baigus valymą dantys nupoliruojami specialiais šepetėliais ir gumytėmis, kurios užtikrina, kad apnašos kur kas sudėtingiau kaupsis ant dantų ar tarpdančiuose.

Įprastai procedūrą rekomenduojame atlikti kas 6 mėnesius. Jeigu dantų konkrementų (akmenų) randama daug – tokiu atveju rekomenduojame higieną atlikti kas 3 ar 4 mėnesius. Kuomet procedūra  yra atlikta – svarbu nuolatos palaikyti tolesnę burnos higieną.

„AIR-FLOW“ METODAS

 

Profesionali burnos higiena apima ne tik dantų akmenų valymą ir poliravimą, tačiau ir pigmentų, apnašų pašalinimą soda. „Air-flow“ – profesionali burnos higienos su soda technologija. Tai labai efektyvi ir kartu paprasta procedūra, skirta pašalinti nuo kavos, vyno ar cigarečių likusius pigmentus.

 

 

„Omnidenta“ – šypsokitės ir gyvenimas šypsosis jums.