Apie mus

 

Profesionali odontologijos klinika Panevėžyje – „Omnidenta“

„Omnidenta“ – profesionali ir moderni odontologijos klinika, įsikūrusi Aukštaičių g. 80-5, Panevėžyje, šalia prekybos centro „Vasaris“.

„Omnidenta“ klinikoje suteikiamos aukščiausio profesionalumo odontologijos paslaugos, tokios kaip estetinis dantų plombavimas, dantų implantacija, dantų protezai ir protezavimas, endodontija mikroskopu, burnos chirurgija, vaikų dantų gydymas, burnos higiena, dantų balinimas, terapinis dantų gydymas ir kt. Odontologijos klinika Panevėžyje siekia visus savo klientus padaryti laimingus ir leisti jiems vėl džiaugtis gražiais ir tvarkingais dantimis.

Odontologijos klinika Omnidenta Panvežys

 

„Omnidenta“ profesionalams svarbu, kad galutiniais dantų gydymo rezultatais klinikos klientai galėtų džiaugtis daug metų, todėl klinikoje naudojamos tik kokybiškos medicininės medžiagos bei pažangiausios technologijos, leidžiančios atlikti sudėtingus gydymo darbus itin kokybiškai. Panevėžyje esančioje klinikoje įrengti aukšto lygio gydomieji kabinetai su moderniomis odontologinėmis kėdėmis bei naujausia gydomąja kompiuterizuota odontologine įranga bei skaitmenine rentgeno diagnostikos aparatūra.

 

Mūsų specialistų odontologų komanda visada nori siekti žinių bei yra pilna entuziasmo. Mes nuolatos domimės odontologijos mokslo naujovėmis, semiamės žinių dalyvaudami Lietuvos bei užsienio praktiniuose ir teoriniuose seminaruose, mokslinėse konferencijose. Keliame sau bei savo darbui itin aukštus reikalavimus. Mūsų tikslas – laimingas ir patenkintas pacientas. Atidžiu gydymu, būtina profilaktika, atlikta reikiamu laiku, visada siekiame tik aukščiausio rezultato.

NESLĖPK ŠYPSENOS!

Jūsų šypsena – Jūsų vizitinė kortelė, kurią nešiojatės kiekvieną dieną!

Odontologijos klinika Panevėžyje „Omnidenta“ laukia Jūsų atvykstant!

 

Dabar šveicariškos kokybės Straumann implantai TIK 599 eurai!