Estetinis dantų plombavimas Panevėžyje

Šiuo metu inovacijos leidžia labai nesunkiai atkurti dirbtinius dantis, kurie savo išvaizda visiškai nesiskiria nuo natūralių. Visgi visada kur kas geriau gelbėti tikrus dantis, jeigu tik dar yra tokia galimybė. Estetinis dantų plombavimas – puiki paslauga. Daugelis ją sieja tik su priekinių dantų rekonstravimu, tačiau šiuo metu technologijos gana nesunkiai leidžia sutvarkyti net ir krūminius dantis.

Estetinis dantų plombavimas Panevėžyje „Omnidentos“ klinikoje atliekamas naudojant medžiagas, kurios padeda išgauti natūralios spalvos ir formos danties dalis. Svarbiausia tai, kad estetinis plombavimas visiškai negadina greta esančių dantų.

Estetinis dantu plombavimas panevezyjeJeigu seniai šypsojotės vien todėl, kad priekinis dantis yra įskilęs arba nuskilęs – profesionalias odontologijos paslaugas teikianti klinika „Omnidenta“ pasistengs, kad visi jūsų vargai liktų už nugaros. Vis daugiau žmonių atranda, koks tai geras būdas vėl pradėti šypsotis. Nebedenkite ranka savo lūpų. Šypsokitės visam pasauliui!

 

 

 

Dantų plombavimo charakteristika:

  1. Plombavimo metu specialiomis medžiagomis sluoksniais atkuriamas danties paviršius, kuris primena natūralų dantį;
  2. Plomba atitinka natūralaus danties spalvą, formą ir dydį;
  3. Plombavimo metu natūralus dantis išlieka sveikas, kadangi šlifuojamas labai minimaliai;
  4. Atkurtas dantis bus ilgaamžis ir tvirtas. Pastarasis nereikalauja ypatingos priežiūros ar susikoncentravimu ties jo spalvos išlaikymu;
  5. Vieno apsilankymo pas odontologą metu galima atkurti net iki 6 dantų.
  6. Procesas, palyginus su ortodontiniu gydymu, nėra labai ilgas, juolab nereikalauja kokio nors specifinio pasiruošimo ir po proceso nereikia ilgą laiką prižiūrėti sutvarkyto danties. Rūpinkitės atsakingai savo dantų priežiūra, kaip ir iki tol.

Profesionalai garantuoja, kad nuo šiol nenustosite šypsotis. „Omnidenta“ – jūsų paslaugoms. Estetinis dantų plombavimas Panevėžyje padės įveikti nepasitikėjimą savimi.