Estetinės laminatės

Yra atvejų, kai priekinių dantų plombavimu nepavyksta idealiai atsatyti danties, kad jis atrodytų estetiškai ir pakankamai tvirtai. Tokiu atveju laminatės yra geriausia išeitis išgauti natūralaus danties spalvą ir išvaizdą. Estetinės laminatės gali būti dedamos ant vieno danties, gali būti dedamos ant viso lanko. Net ir vieno danties tvarkymo rezultatas bus stulbinantis, tvirtina „Omnidentos“ specialistai, kadangi šia priemone galima nesunkiai išgauti natūraliai atrodančių dantų išvaizdą.

KERAMIKOS LAMINATĖS (PORCELIANO VENYRAI)


Keramikos laminatės (porceliano venyrai) – tai nuostabus būdas turėti natūraliai atrodančius dantukus. Šios laminatės dažnai pasirenkamos kaip estetinio plombavimo alternatyva, kadangi pastarosios leidžia sukurti tikrovišką išvaizdą.


Dažniausiai pirmo apsilankymo pas specialistą metu klientas kartu su profesionalu įvertina spalvinį pasirinkimą. Antro susitikimo metu dantis padengiamas keramikos laminate.

Dėl savo plonumo ir kartu daugiasluoksniškumo estetinės laminatės yra pralaidžios šviesai, būtent todėl dantis atrodo tarsi natūralus.


TIESIOGINĖS KOMPOZITINĖS LAMINATĖS „Componeer“


Tiesioginės kompozitinės laminatės „Componeer“ – labai plonos plokštelės, kurios pagamintos iš nanohibridinio kompozito. Vienintelio apsilankymo pas odontologą metu dantis bus padengtas natūraliai atrodančiomis „Componeer“ plokštelėmis, kurios padeda sukurti natūralaus danties išvaizdą.

Procesas:

 1. Su specialistu bandoma atrasti natūraliausią laminatės atspalvį, kuris derėtų prie visų kitų dantų;
 2. Pasirenkama tinkamiausia laminančių forma;
 3. Dantys nušlifuojami;
 4. Pasirinktos laminatės yra pritvirtinamos;
 5. Galiausiai dantys yra nupoliruojami.

„Componeer“ laminačių privalumai

 • „Componeer“ laminančių kaina yra kur kas mažesnė, palyginus su keramikos laminatėmis;
 • Pasirenkant šias laminates garantuojama, kad darbas bus atliktas ne tik kokybiškai, tačiau ir greitai. Vieno apsilankymo metu galima restauruoti net 12 dantų (po 6 kiekviename žandikaulyje);
 • Beveik nepažeidžiami natūralūs sveikų dantų audiniai;
 • Pasirenkamos tos laminatės, kurios labiausiai atitinka natūralią kliento dantų formą ir spalvą;
 • Garantuojamas estetinis vaizdas;
 • Kokybiškos laminatės yra ilgaamžės ir tvirtos;
 • Jeigu laminatės nebeblizga, kaip norite – jas galima poliruoti ir po procedūros pastarosios atrodys vėl estetiškai.

 

 

„Omnidenta“ dantų klinika Panevėžyje siūlo tik kokybiškas paslaugas mažiausiomis kainomis. Vieno danties laminatė – 145 EUR. Tačiau galutinis rezultatas nepaliks abejingų. Estetinės laminatės skirtos tiems, kurie nori džiaugtis natūralia ir gražia šypsena.