DANTŲ IMPLANTACIJA

Jei norite džiaugtis gražia šypsena – dantų implantacija yra geriausias pasirinkimas. Tą pataria ir „Omnidenta“ specialistai. Suvokus viso proceso žingsnelius ir smulkmenas, kur kas paprasčiau pavyks suprasti, kaip viskas vyksta ir kokią naudą paslauga gali atnešti.

Kodėl būtina „atstatyti“ dantis?

Netekus dantų ne tik asmens šypsena nebe tokia miela, kaip iki tol, tačiau kartu:

  • Sunku sukramtyti maistą;
  • Prastai sukramtytas maistas sukelia skrandžio problemas;
  • Nyksta žandikaulis, dėl to veidas greičiau sensta ir praranda savo formą;
  • Nukenčia antagonistiniai dantys, kuriems nebelieka atramos.

 

Kuo dantų implantacija pranašesnė už kitus dantų atstatymo būdus?

  • Dantų implantai užkerta kelią kaulo nykimui, nes visas žandikaulis užsiims kramtymu;
  • Svarbiausia, kad dantų implantacijos metu nepažeidžiami sveiki greta esantys dantys;
  • Dantų implantai visiškai nesiskiria nuo jūsų natūralių dantų, tad niekas nežinos, kad buvote operuojamas;
  • Dantų implantacija atneša ilgalaikę naudą. Dažniausiai implantai funkcionuoja iki pat asmens gyvenimo pabaigos.

 

                 

 

Ar visiems galima implantuoti dantis?

Dantų implantacija atliekama tik pilnamečiams asmenims, kurie neturi jokių lėtinių sveikatos problemų, tokių kaip cukrinis diabetas. Prieš atliekant procedūrą detaliai patikrinama asmens sveikata.

Kokios procedūros atliekamos prieš operaciją?

Siekiant išsiaiškinti, ar asmeniui tikrai gali būti atliekama implantacija – patikrinama bendra jo sveikatos būklė. Taip pat atliekama burnos ertmės rentgeno nuotrauka. Peržiūrima žandikaulio padėtis, patikrinami sveiki dantys.

Dantų implantacijos eiga:

Jeigu patikrinus paciento būklę matoma, kad procedūra jam gali būti atliekama – pradedamas neskausmingas ir gana nedaug laiko reikalaujantis darbas. Naudojama vietinė nejautra.

1 etapas. Atliekama dantų implantacija t. y. implantas įdedamas į žandikaulio kaulą. Vieno implanto tvarkymo trukmė – apie 40 minučių. Sudėjus reikia laukti apie 3 mėnesius, kartais daugiau, tuomet reikia atvykti kontrolinei apžiūrai pas chirurgą.

2 etapas. Ant implanto uždedamas plastmasinis (laikinas) danties vainikėlis.

3 etapas. Po 3–4 mėnesių plastmasinis (laikinas) danties vainikėlis pakeičiamas kitu, kuris visiškai nesiskiria nuo tikrų dantų.

Dantų implantacija atliekama greitai, asmuo nejaučia jokio diskomforto. Nereikia specialiai ruoštis procedūrai, po jos atlikimo žmogus nejaučia jokių nemalonių pojūčių. Tai paprasta, tačiau labai veiksminga procedūra.

Ar dantų implantai funkcionuos iki gyvenimo pabaigos?

Dažniausiai sakoma, kad dantų implantacija leidžia problemas pamiršti iki pat gyvenimo pabaigos. Žinoma, tik tokiu atveju, jeigu tinkamai prižiūrėsite dantis ir visą burnos ertmę.
 

Klinikoje "Omnidenta" dirbama su šiais implantais:

Straumann: Geriausias pasirinkimas 

Jau daug metų Straumann implantai yra populiariausi pasaulyje. Aukšta šveicariška kokybė bei nuolatos medicinos mokslu remiantis tobulinamos technologijas sudaro galimybę drąsiai teigti, Straumann vardas - implantologijos kokybės standartas.

Straumann implanto kaina nuo 599 eur

 

Neodent: Geras pasirinkimas

Siekiant, kad šiandien pacientams produktas būtų pateikiamas aukščiausios kokybės, turėjo praeiti 30 metų. Per šiuos metus reikėjo atlikti daugybę klinikinių tyrimų stebėsaną. Tyrimai parodė, kad milijonams pacientų buvo sėkmingos implantacijos. Todėl daugiau kaip per 20 metų įgyję patirtį, „Neodent“ didžiuojasi savo įdirbiu bei darbe naudojamomis inovacijomis ir siekiais savo klientams suteikti aukščiausios kokybės produktus ir sprendimus.

Neodent produktas priklauso Straumann įmonių grupei

Neodent implanto kaina 450 eur

 

MegaGen: Puikus pasirinkimas

Ilgaamžiškumu ir patikimumu pasižymintis prekės ženklas pasaulyje žinomas „MegaGen“. Medicinos mokslų daktaras Parkas sukūrė šį itin aukštos kokybės implantą ir iki šiol labai aktyviai dalyvauja įmonės veikloje pats. Šio gydytojo dėka sukūrto ir ištobulinto implanto kokybė tūkstančiams gydytojų padėjo atrasti naujus gydymo būdus bei požiūrį į implantavimo galimybes. MegaGen implantus naudoja 91 pasaulio šalys.

MegaGen AnyRidge implanto kaina 530 eur