RENTGENOLOGINIAI TYRIMAI

 

Reikalinga panoraminė, dentalinė ar intraoralinė nuotrauka?

Maloniai prašome pasinaudoti mūsų teikiamomis aukštos kokybės rentgenologinėmis paslaugomis.

 

Kuomet dantų problemos tampa tikrai didelės ir reikia kur kas labiau pasistengti, kad viskas būtų sėkmingai išspręsta – rentgenologiniai tyrimai yra būtinybė. Odontologijos įstaiga „Omnidenta“ atlieka šiuos rentgenologinius tyrimus.

 

Skaitmeninė panoraminė rentgeno įranga Carestream


Prieš kiekvieną rimtą procedūrą, chirurginę operaciją, planuojant ortodontinį gydymą breketais, protezavimo darbus, būtina detaliai išnagrinėti danties poziciją bei bendrą burnos audinių būklę. Mūsų klinikoje naudojama Carestream rentgeno įranga, kuri leidžia išgauti itin kokybišką nuotrauką, padeda tikslingiau įvertinti esamą padėtį.

 

     

Panoraminis rentgeno aparatas Carestream CS 8100

 

Tokio tipo nuotraukos vaizdas vadinamas panoraminiu (ortopantomograma). Tai leidžia gauti platų veido bei dantų vaizdą vienoje nuotraukoje. Svarbiausia, kad ši įranga suteikia galimybę nufotografuoti net ir tokiu atveju, jei asmuo negali visiškai išsižioti. Prietaiso nereikia dėti į burną, taigi, tai labai patogus nuotraukos išgavimo būdas paciento atžvilgiu.

Gautus rezultatus galima atsispausdinti arba įsirašyti į laikmeną.

                                                                                        

Panoraminė  rentgeno nuotrauka (ortopantomograma)

Kaina: 14,50 Eur

  

Klinikoje "Omnidenta" dentalinės rentgenogramos aliekamos dantų rentgeno aparatu Carestream (Kodak) 2200. Dentalinė rentgenograma – tai paprastas ir saugus tyrimas, taikomas visose odontologijos srityse, kuris leidžia įvertinti danties ir aplink jį esančią situaciją, prognozuoti gydymo eigą ir matyti atlikto gydymo rezultatus. 

 

   

 Dantų rentgeno aparatas Carestream (Kodak) 2200

 

RVG skaitmeninė rentgenografija 


Naudojant šią inovaciją labai greitai galima nustatyti burnos ligų priežastį ir nuspręsti, koks gydymas gali padėti pasiekti geriausią rezultatą. Aktualu tai, kad naudojant RVG skaitmeninę rentgenografiją apšvitinama net 90 procentų mažiau nei su paprastu rentgenu.

   

Skaitmeninis rentgenografas RVG 5100

 

 

  

Dentalinė nuotrauka leidžia nustatyti: 

  • Šaknų kanalo ilgį jų išsidėstymą
  • Danties karieso paplitimo laipsnį
  • Kaulinių kišenėlių gylį

 

    

 Dentalinės rentgeno nuotraukos

 Kaina: 4,50 Eur

 

 

Intraoralinė vaizdo kamera


Intraoralinė vaizdo kamera leidžia nufotografuotą vaizdą kokybiškai padidinti net iki 100 kartų. Tai padeda kur kas efektyviau ir greičiau surasti ligos priežastį ir tuo pačiu galvoti, kaip galima sumažinti jos paplitimo laipsnį.

Omnidentoje naudojame vieną pažangiausių intraoralinių kamerų – Carestream CS 1500  JAV firmos sistemą.

     

Intraoralinė vaizdo kamera

 

Intraoralinė kamera leidžia labai patogiai pamatyti, kokia situacija yra su paciento dantimis. Pacientui vaizdžiai parodant monitoriuje jo dantų būklę, lengviau paaiškinti ir numtomą gydymą. Vaizdo kamera leidžia visą procesą padaryti kur kas efektyvesniu ir paprastesniu.

 

 

 Intraoralinė vaizdo nuotrauka

 Kaina: 2,00 Eur

Kiekvienas iš aptartų procesų prisideda prie kur kas efektyvesnio dantų gydymo. Rentgenologiniai tyrimai leidžia greičiau suprasti su kokiomis ligomis susidūrė pacientas ir tuo pačiu ieškoti sprendimų galinčių padėti kuo skubiau jas įveikti.